Masáže jsou známým léčebným prostředkem používaným již po tisíciletí. Pravidelnou masáží se dá předejít chronickým bolestem zad, typickým pro sedavý způsob života, i dalším obtížím. Pokud budete mít zájem, ráda masáž doplním masáží horkými lávovými kameny. Přijďte vyzkoušet:)

Regenerační masáž je vhodná také při chronických onemocněních dýchacího systému, při chronických revmatických onemocněních, poruchách pohybového aparátu (skoliozy, zkrácení svalů..), poúrazových stavech a operacích (urychluje hojení), při vadném držení těla a vadách na páteři (skoliózy, kyfózy), v rekonvalescenci po těžkých chorobách, při zácpě atd.

Regenerační masáž je prováděna různými po sobě jdoucími hmaty, které postupně uvolňují zatuhlé partie. Sílu a intenzitu vždy přizpůsobuji potřebám a citlivosti klienta. Masáž by rozhodně neměla bolet, klient si i při regenerační masáži odpočine a načerpá energii. Masáž vždy přizpůsobuji potřebám klienta. Velice příjemná je kombinace s horkými lávovými kameny pro zahřátí a celkové uvolnění svalů i mysli.

Masáže provádím velmi kvalitními přírodními oleji českého výrobce Aromaterapie Karel Hádek, které neobsahují žádná chemická barviva ani konzervační látky. 

Masáží se z těla uvolňují toxiny, proto je důležité po masáži hodně pít. Klient by na masáž neměl jít krátce po těžkém jídle. Při celkové slabosti a nadměrném vyčerpání neprovádím celkovou masáž.

Masáž se rozhodně neprovádí v akutních horečnatých stavech, virózách a zánětech, při onkologických onemocněních, poškození kůže (např. atopický exém, popáleniny sluncem), křečových žilách, zánětech žil, trombózách a poruchách krvácivosti.

 

Přijďte si odpočinout a načerpat novou energii:)