Chcete potěšit své blízké praktickým dárkem?

Vyzkoušejte přírodní produkty Aromaterapie Karel Hádek. Ráda Vám pomohu vybrat produkty přímo dle Vašich potřeb.

Můžeme nakombinovat balíček péče o tělo, péče o ruce, péče o obličej, éterické oleje do aromalampy a další:

 

Bylinné přípravky nám mohou pomoci v případě mnoha onemocnění i poranění, lze je použít k péči o celé tělo. Obzvláště vhodné jsou při léčbě různých kožních onemocnění(atopický exém, různé dermatidy, lupénka, molusky, bradavice, neštovice atd.) - viz.příspěvek Péče o dětskou pokožku a Péče o ruce.

Velmi užitečné jsou nosní oleje při prevenci a výskytu virových onemocněních a nemocí z nachlazení - viz. příspěvek Chřipka a nachlazení.

Bez univerzálního čistícího přípravku Orange Sanitol si již neumím představit úklid domácnosti (umývání podlahy, oken, koupelny atd.), vhodný je také pro majitele domácích mazlíčků, neboť nedráždí citlivé čichové buňky našich čtyřnohých přátel. Také k péči o domácí mazlíčky pan Hádek vyvinul celou řadu přírodních preparátů.

Produkty českého výrobce Aromaterapie Karel Hádek používám již 8 let a mám na vlastní kůži vyzkoušených spoustu výrobků. Jsou vysoce kvalitní a neobsahují žádné chemické látky ani konzervanty. Mezi mé nejoblíbenější produkty patří sprchové a koupelové oleje, mycí oleje na ruce a krémy na ruce, nosní oleje a samozřejmě éterické oleje. Objednat Vám je mohu téměř vždy dle Vašich aktuálních potřeb.