Aloe Vera a Forever

 

Produkty aoe vera používám již přes 10 let. Na trhu je široká nabídka těchto produktů, ale ne všechny jsou skutečně tak kvalitní, jak jsou inzerovány, ani často aloe vera skutečně neobsahují. Já mám vyzkoušenou řadu produktů americké firmy Forever a jsem s nimi nesmírně spokojená. Používám je jak v běžném životě, tak při masážích. Základem všech výrobků Forever je patentované aloe vera.

 

Mezi mé nejoblíbenější patří hřejivá mast Aloe Heat lotion, kterou používám také při masážích. Tuto mast je vhodné aplikovat při akutních potížích i jako prevenci při bolesti zad, zatuhlé šíji, bolesti hlavy, bolavých svalech a kloubech aj.

 

Čistý gel Aloe Vera Gelly je výborný na ošetření pokožky s akné, bodnutí hmyzem, popáleniny, poranění pokožky, hemeroidy aj.

 

Aloe lips s jojobou - tyčinka na rty má velice příjemnou konsistenci, lehce se nanáší, je téměř bez parfemace (proto je vhodná pro muže, ženy i děti). Používá se nejen na rty jako prevence proti jejich popraskání a vysušení, ale také jako rychlá pomoc při náhlém výskytu oparu, bodnutí hmyzem, popraskaných koutcích úst, hemeroidech aj.

 

Pro správnou funkci zažívacího systému, na posílení imunitního systému, doplnění vitamínů a minerálů jsou výborné nápoje aloe, které Forever nabízí v několika příchutích. Pro děti je nejvhodnější a také nejchutnější broskvová příchuť. Brusinkový navíc podporuje právnou funkci ledvin a močového měchýře. Pro posílení kloubů je určen Aloe Freedom.

 

Forever nabízí širokou škálu produktů pro ošetření celého těla, pro zdraví, kvalitních výživových doplňků aj. Velice ráda Vám doporučím přípravek, který Vám pomůže při řešení Vašich zdravotních potíží, nebo potřebě doplnit energii a vitamíny.

 

Neváhejte mne kontaktovat:)